Производи

Ние сме специјализирани за производство на висококвалитетниткаенина од вискоза од полиестер, достапни и во растеглички и во нерастежни сорти. Нашите полиестерски ткаенини од вискоза може да се пофалат со исклучителен квалитет и се внимателно изработени со користење на врвни материјали.Со огромен избор на бои и дизајни, тие се совршени за широк спектар на апликации, вклучувајќи пилинг, костуми и кошули и пошироко.Уште повеќе, нашите ткаенини доаѓаат во различни модели, што ги прави идеални за сите сезони.Нашиотtr ткаенинаНудат одредени предности за клиентите, како што се неспоредлива издржливост и сила.Овие ткаенини од вискоза од полиестер се исто така познати по нивната непопустлива издржливост на бојата и отпорноста на избледување, што гарантира дека ги задржуваат своите живи нијанси миење после миење.Покрај тоа, тие можат да се пофалат со неверојатно мека и удобна текстура, што ги прави одличен избор за секоја облека.Последно, но не и најмалку важно, нашите tr ткаенини се неверојатно лесни за грижа и бараат минимално одржување за да останат во чиста состојба.

Нашите напредни производствени капацитети и високо квалификуван тим гарантираат дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти супериорни производи и услуги по конкурентни цени.Ние веруваме дека нашите квалитетни производи, конкурентни цени и одличниУслуги на клиентитенаправи нè совршен партнер за сите ваши текстилни потреби.
12345Следно >>> Страница 1/5