• 0+

  Завршени проекти

 • 0+

  Количина на производот

 • 0+

  Продажба Аут

 • 0+

  Извозни земји

сертификат

нашата студија на случај покажува

Здраво, дојдете да ги консултирате нашите производи!

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО НАШАТА КОМПАНИЈА

Shaoxing Yun Ai textile Co., Ltd. е професионален производител во Кина за производство на производи од ткаенина, како и одличен тим на персоналот. базиран на принципот на „талент, победа на квалитет, постигнување интегритет на кредибилитет“. Ние се вклучивме во ODM/OEM костим/униформа/кошула/надворешна технологија развој на ткаенина, производство и продажба.

Нашите најсилни

Услуга за клиенти, задоволство на клиентите

Нашите најнови информации

Гледај Повеќе