Pëlhurë e thurur me material material elastik, e ricikluar nga poliestër e frymëmarrjes YA1001-S

Pëlhurë e thurur me material material elastik, e ricikluar nga poliestër e frymëmarrjes YA1001-S

Absorbueshmëri e lartë e ujit me efekt antistatik

Ajo që ne themi e frymëmarrjes është pika e frymëmarrjes për pëlhurën e membranës së laminuar. Pëlhura është e papërshkueshme nga uji dhe ajroset, përdoret gjerësisht në zonën e jashtme.

Frymëmarrja është shkalla në të cilën një pëlhurë lejon që ajri dhe lagështia të kalojnë nëpër të.Nxehtësia dhe lagështia mund të grumbullohen në mikromjedisin brenda veshjes intime të pëlhurës së dobët me frymëmarrje.Vetitë avulluese të materialeve ndikojnë në nivelin e nxehtësisë dhe transferimi i favorshëm i lagështisë mund të zvogëlojë ndjesinë termike të lagështisë.Studimet kanë treguar se perceptimi i vlerësimeve të shqetësimit është i lidhur ndjeshëm me rritjen e temperaturës së lëkurës dhe shkallës së djersës.kurse perceptimi subjektiv i komfortit në veshje lidhet me komfortin termik.Veshja e veshjeve intime të bëra nga materiali me transferim të dobët të nxehtësisë shkakton siklet, me një rritje të ndjesisë subjektive të ngrohtësisë dhe djersitjes që mund të shkaktojë një përkeqësim të performancës së përdoruesit.Pra, frymëmarrje më e mirë do të thotë cilësi më e mirë e membranës.

  • Numri i modelit: YA1001-S
  • Përbërja: 100% poliestër
  • Gjerësia: 63"
  • Pesha: 150 gm
  • Ngjyrë: Të personalizuara
  • Trashësia: Peshë e lehtë
  • MOQ: 500 kg/ngjyrë
  • Paketimi: Paketim Roll

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

111111111111111111111111
ARTIKU NR YA1001-S
PËRBËRJA 100 poliester
PESHA 150 GSM
GJERËSIA 63"
PËRDORIMI xhaketë
MOQ 1500m/ngjyrë
KOHA E DËRGIMIT 30 dite
PORTI ningbo/shanghai
ÇMIMI na kontaktoni

Pëlhura e thurur nga materiali material elastik i ricikluar nga poliestër që merr frymë është një lloj pëlhure që është bërë nga poliestër dhe fibra material elastik të ricikluar.Është një pëlhurë e lehtë, elastike dhe e frymëmarrjes që është e përkryer për veshje aktive dhe sportive.Kjo pëlhurë është bërë duke kombinuar fibra poliesteri të ricikluar me fibra elastik dhe më pas duke i thurur ato së bashku duke përdorur një proces të veçantë.Pëlhura që rezulton është e fortë, e qëndrueshme dhe ka veti të shkëlqyera për të hequr lagështinë.Është gjithashtu miqësore me mjedisin, pasi redukton konsumin e mbeturinave dhe energjisë në procesin e prodhimit.Kjo pëlhurë është një zgjedhje popullore për rrobat e stërvitjes, sepse është e rehatshme, e lehtë dhe lejon një gamë të plotë lëvizjesh gjatë stërvitjes.

Ne do të dëshironim të prezantojmë pëlhurën tonë të thurura nga materiali material elastik, të ricikluar me poliestër që ajroset.Kjo pëlhurë është projektuar posaçërisht për të ofruar rehati dhe qëndrueshmëri.Konstruksioni i thurur lejon që ajri të qarkullojë, duke siguruar frymëmarrje.Për më tepër, pëlhura është bërë nga poliestër i ricikluar që e bën atë një zgjedhje miqësore me mjedisin.

1001-S (2)
Pëlhurë e thurur me material material elastik e ricikluar nga poliestër që merr frymë
Pëlhurë e thurur me material material elastik e ricikluar nga poliestër që merr frymë

Me përfshirjen e materialit material elastik, kjo pëlhurë ofron shtrirje dhe rikuperim të shkëlqyer pa humbur formën e saj.Është ideale për veshje sportive, veshje aktive dhe veshje sportive.
Ne jemi të sigurt se pëlhura jonë e thurur me material material elastik, e ricikluar nga poliestër, e frymëmarrjes do të plotësojë kërkesat tuaja dhe do të përmirësojë cilësinë e produkteve tuaja.

Produktet kryesore dhe aplikimi

功能性Aplikacioni详情

Ngjyra të shumta për të zgjedhur

ngjyra e personalizuar

Komentet e klientëve

Shqyrtimet e klientëve
Shqyrtimet e klientëve

Rreth Nesh

Fabrika Dhe Magazina

fabrika e pëlhurave me shumicë
fabrika e pëlhurave me shumicë
depo pëlhure
fabrika e pëlhurave me shumicë
fabrika
fabrika e pëlhurave me shumicë

Shërbimi ynë

shërbimi_dtails01

1.Përcjellja e kontaktit nga
Rajon

kontakt_le_bg

2.Klientët që kanë
bashkëpunuar disa herë
mund të zgjasë periudhën e llogarisë

shërbimi_dtails02

Klient 3.24 orë
specialist shërbimi

Raporti i Provimit

RAPORTI I PROVIMIT

Dërgoni pyetje për mostër falas

dërgoni pyetje

FAQ

1. Pyetje: Cila është porosia minimale (MOQ)?

Përgjigje: Nëse disa mallra janë gati, Jo Moq, nëse nuk janë gati. Moo: 1000m/ngjyrë.

2. Pyetje: A mund të kem një mostër përpara prodhimit?

A: Po mundesh.

3. Pyetje: A mund ta bëni atë bazuar në dizajnin tonë?

A: Po, sigurisht, thjesht na dërgoni mostrën e dizajnit.